+90 543 631 1982 info@sisliozeldersmerkezi.com

SINAV HAZIRLIK KOÇLUĞU

Birebir eğitimde geleceğinizi uzman ellere emanet etmenin güvenini yaşayın.

Sınav Hazırlık Koçluğu

Ülkemizde uygulanan LGS, AYT, TYT gibi sınavların oluşturduğu rekabetçi ortamda her öğrencinin ayrı bir birey olduğu bilinciyle, onların kendi yeteneklerini keşfetmeleri yolculuğunda rehberlik ediyor ve bu doğrultuda kendileri için aileleri ile beraber en doğru lise ve üniversitelere hazırlıyoruz.

Eğitimine Türkiye’de devam eden öğrencilerimizin kişisel özellikleri, ilgi alanları, hayal ve isteklerine uygun bir planlama yaparak; kendilerini gerçekleştirecekleri, başarılı olacakları ve “iyi ki buradayım” diyebilecekleri lise ve üniversitelere/programlara yerleşmelerine yardımcı oluyoruz.

Eğitim Koçu ve Uzman psikolog Desteği:

Kariyer planlama çalışmaları kapsamında yürütülecek Yurt İçi lise ve üniversite danışmanlığı çalışmalarımız;  eğitim koçu ve eğitim psikoloğu danışmanlığı ile koordinasyon içinde yürütülmektedir. Programımız, her düzeyin ihtiyaçlarına yönelik, öğrenci ve velilerimize gerekli bilgi ve desteği sunacak içerikte hazırlanmıştır.

Programımız doğrultusunda LGS-TYT/AYT içeriği, bu sınavların ders seçiminde etkisi, sınavlara başvuru prosedürü ve sınav sistemi ile ilgili bilgilendirmeler yapmaktayız. Bunun yanında meslek seçimi, liselerin, üniversitelerin ve yükseköğretim programlarının tanıtımı, bireysel akademik hazırlık süreci takibi ve başvuru/tercih danışmanlığı konularında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Öğrencilerimizin kariyerlerine yönelik planlamalarını yaparken doğru çalışmaları ve programları uygulamalarını istiyoruz. Bunun için kişiye özel ihtiyaç analizleri ve rehber yönlendirmelerinden sonra hazırlanan programlar doğrultusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

  • +90 543 631 1982
  • info@sisliozeldersmerkezi.com
  • Esentepe, Emekli, Muzaffer Göksenin Sk. Subay Evleri No:35 D:Blok D.1, 34394 Şişli/İstanb

Sosyal Medya'da Paylaş!

Şimdi Başvur !

Daha Fazla Bilgi için bir telefon kadar yakınız

Sınav koçluğu ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Bilgi Alın